پیدا کردن مدرسه در کانادا

 

سیستم آموزشی کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی در سراسر جهان است  و انتخاب مدرسه یکی از مهم ترین تصمیمات شماست . به دلیل وجود مدارس گوناگون در کانادا ، پیدا کردن مدرسه ی مورد نظر در کانادا  بسیار آسان است و این امکان را  دارید که در مکان دلخواه خود تحصیل کنید .

از شما دعوت میکنیم که با همکاری شرکت ویزا تورنتو مدرسه دلخواه خود را در سریعترین زمان و راحت ترین حالت بیابید و شرکت ویزا تورنتو وعده میدهد که بهترین خدمات خود را برای شما ارائه دهد .

در کانادا از اصطلاح مدرسه اغلب برای تمامی موسسات آموزشی استفاده میشود . مدارس در کانادا به ۴ دسته تقسیم میشوند :

  • دانشگاه / کالج
  • مدارس زبان
  • مدارس فنی حرفه ای
  • مدارس دبستان تا دبیرستان

اولین قدم برای انتخاب مدرسه این است که بدانید در چه مقطعی میخواهید تحصیل کنید و میتوانید با طرح سوالاتی مثل سوالات زیر ،خود را برای پیدا کردن مدرسه دلخواه محدود کنید .

چه مدرکی میخواهم بگیرم ؟

آیا قصدم از تحصیل در کانادا فقط اقامت کاناداست ؟

چه قدر میتوانم برای ادامه تحصیل خود در کانادا هزینه  کنم ؟

این تحصیلات چه تاثیری روی آینده شغلی من دارد ؟

این برنامه در انتخاب هدف های بلند و کوتاه مدت تاثیر بسیار زیادی دارد . بسیاری از مدارس جلسات و مصاحبه هایی را برای کمک در این راه برای دانش آموزان برگزار میکند.

در صورتی که بخواهید با مسئولان ، نمایندگان ، دانش آموزان فعلی و یا فارغ التحصیل شده ی مدرسه صحبت کنید و اطلاعاتی در مورد جوانب مثبت و منفی برنامه های مدرسه کسب کنید میتوانید به صورت آنلاین با آنها در ارتباط باشید .

بعد از آنکه تصمیمات خود رادر رابطه با برنامه تحصیلیتان گرفتید ، در قدم بعد  باید درباره ی مدارسی که متناسب با شرایط شماست تحقیق کنید و اطلاعات لازم را در موارد زیر جمع آوری کنید :

هزینه های تحصیلی

هزینه های زندگی

مکان مدرسه

ارتباط معلمان و دانش آموزان

سازمان های دانشجویی

حمایت مدرسه از دانشجویان بین المللی

برخی از دانشجویان آینده نگر  هم زمان برای مدارس مختلف درخواست می کنند و همچنین بعضی از دانش آموزان تمرکز خود را فقط بر روی یک موسسه میگذارند .

بعد از  از انتخاب مدرسه ی دلخواه ، باید درخواست خود را برای پذیرش آن مدرسه بفرستید . سپس با توجه به شرایط شما درخواستتان بررسی شده و پاسخ داده میشود .

ویزا تورنتو ، ارائه دهنده ی  بهترین خدمات تحصیلی میباشد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *