بازگشایی مراکز آموزشی کانادا

بازگشایی مراکز آموزشی کانادا

مراکز آموزشی کانادا به روی دانشجویان بین المللی بازگشایی می شود.

بعضی از مراکز آموزش که دارای استاندارهای لازم و برنامه ها آمادگی در دوران همه گیری کرونا را داشته باشند ، می توانند پذیرای دانشجویان بین المللی خود باشند.

در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ لیست (مراکز آموزشی دانشگاه ) دانشگاههای مجاز اعلام گردید که می توانید دانشگاه و کالج های مورد نظر خود را باتوجه به ایالت های مختلف کانادا بیابید. البته لسیت ارائه شده همچنان تغییر خواهد کرد و مراکزی که استانداردهای لازم را داشته باشند به لیست اضافه خواهند شد و همچنین اگر مرکزی نتواند برنامه های خود را اجرا کند می تواند از لیست خارج شود.

بعد از یافتن دانشگاه و یا کالجی که از آن پذیرش گرفته اید اگر شرایط لازم را داشته باشید می توانید وارد خاک کانادا شوید. شرایط مورد نیاز شامل داشتن مجوز تحصیل معتبر و یا نامه ای که نشان دهد شما اجازه تحصیل را گرفته اید و همچنین برنامه دوره ۱۴ روزه قرنطینه.

در حال حاضر تمامی مراکز کبک به روی دانشجویان بین المللی باز است. همچنین ۳۹ مرکز در آلبرتا و بریتیش کلمبیا، ۱۰ مرکز در منیتوبا ، ۱۳ مرکز در نیوبرانزویک  ، ۳ مرکز در نیوفاندلند و لابرادور ، ۱۴ مرکز در انتاریو ، ۵ مرکز در پرنس ادوارد ، ۷ مرکز در ساسکاچوان و ۱ مرکز در یوکان دانشجوی بین المللی می گیرند.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/coronavirus-covid19/students/approved-dli.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *