بهترین زمان برای سفر به کانادا

با توجه به بررسی آب و هوا و جشنواره های موجود در ماه های مختلف میتوان گفت که بهترین زمان برای سفر به کانادا فصل های بهار و تابستان هستند . با وجود روز های گرم و طولانی و همچنین جشنواره ی بی نظیر ، بازدید از پارک های ملی و رود خانه ها و سواحل و … میتوان تجربه هایی تکرار نشدنی کسب کرد .

بهترین زمان برای سفر به کانادا :

کانادا در ژانویه و مارچ :

بدون شک آب و هوا در ابتدای سال سرد است . اما اگر پذیرش و آمادگی سفر به کانادا را داشته باشید میتوانید در بسیاری از جشن ها و فعالیت های زمستانه ی کانادا شرکت کنید و لذت ببرید . رویداد های فرهنگی و ورزشی و همچنین اتفاقات هیجان انگیزی وجود دارد اما شاید بهترین و جذاب ترین پدیده ی شناخته شده ، شفق افق شمالی باشد .

کانادا در آوریل :

این ماه زمان خوبی برای سفر به کانادا میباشد ، با بهتر شدن آب و هوا ، و طولانی تر شدن روز ها زمان مناسبی برای لذت بردن از سواحل ونکوور و همچنین بهترین فصل برای اسکی با روز های آفتابی و آسمان آبی میباشد .

کانادا در مه :

آب و هوای معتدل و پایین بودن هزینه ها ، این ماه را به یکی از  بهترین زمان ها برای سفر به کانادا تبدیل کرده است . در این ماه هنوز هم سرما وجود دارد ولی از برف خبری نیست و گل های بهار شکوفه میکنند و پارک های ملی قابل دسترس هستند . این زمان سال برای تماشای نهنگ ها در ساحل اقیانوس اطلس ، صخره ها و ماهی ها مناسب است .

کانادا در ژوئن :

این ماه برای بسیاری زمان ایده آلی برای سفر به کاناداست و دیدن از مناطق گردشگری کاناداست . در این ماه تابستان کاملا شروع نشده ولی میتوان از روز های گرم و طولانی لذت برد . مسیر های پیاده روی ، پارک های ملی و تمامی مناطق گردشگری ، رود خانه ها ، دریاچه ها و حیات وحش باز هستند و میتوان از آنها دیدن کرد . در شمال کشور ، مثل یوکان و نانووات و شمال غریبی کشور که قبلا  به خاطر برف و سرما غیر قابل دسترس بودند ، برای دسترسی به دامنه ی کوه ها و دره های جنگلی ، دریاچه ها و یخچال های طبیعی مورد انتظارند.

کانادا در ماه ژوئیه و اوت :

در واقه میتوان گفت این ماه ها بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید و سفر به کاناداست . چرا که بهترین فصل بازدید از کانادا به خاطر روز های گرم و طولانی ، تابستان میباشد و بهترین فصل برای تفریحات بیرون از خانه میباشد و نهایت لذت را از تفریحات شگفت انگیز ببریم . از جمله تفریحات تابستانه میتوان به ماهیگیری در سراسر کشور ، قایقرانی ، کمپینگ ، جشنواره های تابستانه  و … اشاره کرد .

کانادا در سپتامبر و اکتبر :

آب و هوا در پاییز قابل تحمل است و با تغییر رنگ برگ ها و سقوط دما همراه هست . و مناطق گردشگری و پارک های بین المللی رو به تعطیل شدن میباشد . ولی در این ماه هنوز برخی از فعالیت های تفریحی باز میباشد و این ماه بهترین زمان برای بازدید از آبشار نیاگارا و همچنین فرصتی برای مشاهده خرس ها قطبی میباشد .

کانادا در نوامبر و دسامبر :

شروع بارش برف با کاهش دمای شدید و کوتاه تر شدن روز ها همراه است . ولی همچنان در این ماه جشنواره ها و سرگرمی های خانوادگی برگذاری میشود .

جشنواره ها و رویداد ها :

فستیوال زمستانی کبک:

Quebec Winter Festival
جشنواره زمستانی کبک ، بزرگترین کارناوال زمستانی در جهان است که برای بازدید از مجسمه های یخی و برفی به صورت باور نکردنی قابل توجه میباشد که به مدت ۱۴ روز میباشد . این جشنواره  از هفته ی آخر ژانویه تا فوریه ادامه دارد .

فستیوال جاز مونترآل:

(Festival de Jazz de Montreal (June and July

یکی از بزرگترین جشنواره ها در نوع خود در سطح جهان میباشد که در ماه های ژوئن و ژوئیه برگزار میشوند و هزاران هنرمند جاز جهانی را جذب میکنند و هزاران کنسرت جاز  را به همراه دیگر رویداد های رایگان  به نمایش میگذارد .

جشنواره تابستانه روز کانادا و کلیسای کلگری  در این ماه برگذار میشود

پای کوبی کلگری :

Calgary Stampede

جشن تولد و جشن سالانه فرهنگ کابوی که بسیار محبوب است و به شدت توصیه میشود با حضور دراین جشنواره تجربه ای متفاوت کسب  کنید .این جشنواره به عنوان یکی از بزرگترین نمایش در فضای باز روی زمین نامگذاری و شناخته شده است .

The salmo run

در اواخر ماه اوت تا نوامبر یکی از رویداد های بزرگ طبیعت اتفاق میافتد . تعداد زیادی از ماهی  قزل آلا  از اقیانوس به رود خانه ساحل غربی برای تخم ریزی سفر میکنند . این رویداد در سپتامبر کماکان ادامه دارد .

جشنواره رژه بابانوئل

Toronto Santa Claus Parade

جشنواره از قایق های تزئینی میباشد . این جشنواره در اواسط ماه نوامبر برگذار میشود و یکی از پر طرفدار ترین جشنواره های زمستانه سال در آمریکای شمالی میباشد که سالانه بیش از نیم ملیون نفر تماشاگر جذب میکند .

فرم ارزیابی ویزا توریستی رزرو وقت مشاوره رایگان