درباره دانشگاه Emily Carr of Art and Design

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کر

تاریخچه

دانشگاه هنر طراحی که در سال ۱۹۲۵ تاسیس شد ، یکی از قدیمی ترین مؤسسات بعد از دوره متوسطه در بریتیش کلمبیا و تنها موسسه ای است که فقط به آموزش و یادگیری حرفه ای در هنرها ، رسانه ها و طراحی اختصاص داده شده است. یکی از نقش های دانشگاه این است که به عنوان یک مدافع هنر عمل کرده و نیاز به حمایت عمومی را تقویت میکند. در هر فرصت ، دانشگاه برای تأثیر چشمگیر آنها بر رفاه جامعه ما ، درک و تقدیر از هنرهای زیبا ، هنرهای رسانه ای و طراحی را ارتقا می بخشد.

 

فارغ التحصیلان و اساتید امیلی کر از جمله هنرمندان و طراحان با نفوذ و مهمی هستند که در زمینه های مربوطه مشغول به کار هستند. دانش آموختگان در رشته های مختلف به مشاغل خود می روند و بطور مرتب در برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و موسسات هنری بزرگ در سراسر جهان پذیرفته می شوند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما مشاغل مختلفی را دنبال می کنند.

 

امیلی کر در سال ۱۹۸۹ از طریق آژانس آزاد یادگیری ، اجازه اعطای مدرک را دریافت کرد ، و در سال ۱۹۹۴ این اختیار را داشت که مدرکهایی را به نام خود ارائه دهد: کارشناسی هنرهای زیبا در هنرهای تجسمی ، هنرهای زیبا یا عمومی، عکاسی. و لیسانس طراحی در طراحی ارتباطات یا طراحی صنعتی.

 

در سال ۱۹۹۵ به موسسه هنر + طراحی امیلی کر تبدیل شد ، و در سال ۱۹۹۷ به دانشگاه اجازه ارائه مدرک لیسانس هنرهای رسانه ای اعطا شد. در سال ۲۰۰۶ ، برنامه کارشناسی ارشد هنرهای زیبا امیلی کر اولین گروه خود را از دانشجویان طراحی ، رسانه و هنرهای تجسمی دریافت کرد. در ماه مه سال ۲۰۰۸ ، دانشگاه به امیلی کر اعطا شد و این مدرسه اکنون به عنوان دانشگاه هنر و طراحی امیلی کر شناخته میشود. در سال ۲۰۱۳ ، دانشگاه هنر و طراحی امیلی کر شروع به ارائه برنامه دوم فارغ التحصیل به نام Master Design نمود.

 

در سال ۲۰۱۵ ، دانشگاه هنر و طراحی امیلی کر نودمین سالگرد خود را جشن گرفت. این دانشگاه در سال ۲۰۱۷ به یک دانشگاه تازه ساخت  واقع در بزرگراه شمال غربی منتقل شد. پردیس جدید دانشگاه را در مرکز جدید اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی و اقتصادی بریتیش کلمبیا قرار داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *