درباره دانشگاه Royal Roads

درباره رویال رودز

مدل یادگیری و تدریس

دانشگاه رویال رودز که در یکی از زیباترین مکان های تاریخی ملی کانادا واقع شده است ، دارای سابقه ای عالی است. در سال ۲۰۱۵ ، این دانشگاه ۷۵ سالگیه رهبری و یادگیری، ۵۵ سالگیه کالج نظامی و ۲۰ سالگیه دانشگاه تحقیقاتی کاربردی عمومی را جشن گرفت.

دانشگاه رودز نیازها و آرزوهای دانشجویان را درک می کند و گزینه هایی را برای ارائه یک تجربه آموزشی متناسب با سبک زندگی شما ایجاد می کند. مدل Cohort که دارای کار دوره‌ای و گروهی است و منبعی از افراد متفکر فراهم می کند که بتوان در طول برنامه خود با آنها به اشتراک بگذارید ، به چالش بکشید و رشد کنید. حتی پس از فارغ التحصیلی ، این گروه ها همچنان از آرزوهای شما حمایت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجربه تغییر زندگی شما نه تنها تحول حرفه ای یافته بلکه تحول شخصی را نیز ممکن ساخته است.

این دانشگاه یک الگوی منحصر به فرد یادگیری دارد – که آن را “Effective” می نامند.

برنامه های ارائه شده در دانشگاه رویال رودز ابزار و تکنیک های لازم را برای اثربخشی پس از فارغ التحصیلی در اختیار دانش آموزان‌شان قرار می دهد. این که آیا شما به دنبال یک حرفه جدید هستید یا می‌خواهید در سازمان فعلی خود، از نظر مالی و حرفه ای وضعیت خود را بهبود ببخشید ، الگوی ترکیبی یادگیری دوره های آنلاین و فشرده دانشگاه ، به شما امکان می دهد تا امروز از آنچه یاد می گیرید استفاده کنید.

مدل یادگیری آنلاین دانشگاه به شما امکان می دهد تا ضمن تکمیل مدرک خود ، به کار خود ادامه دهید. این برنامه با یک اقامتگاه کوچک در محوطه دانشگاه آغاز می شود که به شما امکان می دهد بقیه زبان آموزان را در گروه خود ملاقات کنید ، و پس از آن دوره های راه دور انجام می شود که مطالب نظری و اطلاعات محور را در برنامه ارائه می دهند. “Moodle” بستر مورد استفاده برای یادگیری آنلاین ، تحویل مطالب آموزشی و در عین حال امکان تعامل با دانشجویان و اساتید را برای شما فراهم می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *