مهاجرت به کانادا

بیش از ۶۰ راه برای کسانی که به دنبال پیدا کردن راهی برای مهاجرت به کشور کانادا هستند وجود دارد . روش های ارزیابی جامع ما واجد شرایط بودن شما را از تمامی راههای موجود بررسی میکند؛ و ما بهترین و مطمین ترین راه را بر اساس تمامی شرایط و امکاناتتان را به شما پیشنهاد میکنیم.

فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا تمام اطلاعات شخصی شما برای تمامی شاخه های مهاجرتی به کانادا ارزیابی شود و بهترین روش ها به شما پیشنهاد شود. مسیر دستیابی به شهروندی کانادا ، دریافت اجازه اقامت دائم شما در این کشور میباشد. همانند دریافت گرین کارت در آمریکا ، کارت اقامت دائم کانادا به شما اجازه کار و زندگی در این کشور را میدهد. بهترین روش برای تعیین صلاحیت اقامت دائم شما در این کشور پر کردن فرم های ارزیابی ماست. تیم متخصص مهاجرتی ما کلیه شرایط شما را ظرف ۲۴ ساعت بررسی میکند و نتیجه را به شما اعلام خواهد کرد.

دولت فدرال کانادا به هر کدام از استانها یک سری حق انتخاب داده است که مهمترین نمونه آن برنامه های منتخب استانی میباشد .هرچند ، قدرت کبک در این میان قابل توجه و بی نظیر است.

برنامه های مهاجرتی کبک، به طور کلی دارای معیارهای انتخابی متفاوتی است که منطبق بر فرهنگ منحصر به فرد این استان میباشد.

علیرغم وجود قدرت های انتخابی که استانها دارند ، تمامی تصمیمات نهایی مهاجرتی تحت صلاحدید و مجوز دولت فدرال گرفته میشود.

آیا میدانستید که … ؟

تجربه کار و تحصیل در کانادا می تواند به منظور واجد شرایط بودن شما برای اقامت دائم استفاده شود.

در حقیقت ، پیدا کردن کار در کانادا شانس شما را برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت و اقامت افزایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از پیشنهادها و شرایط شغلی و کاری با ما تماس بگیرید و یا برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این زمینه موارد زیر را مطالعه کنید :

 

 

 

 

 

وضعیت اقامت دائم و مهاجرت به کانادا :

 

Federal skilled worker

Provincial Nominee Program (pnp)

Canadian express class

Federal skilled trades class

Family class

Business investor

Business entrepreneur

Business self-employed

Quebec immigration

اقامت موقت در کانادا :

توجه داشته باشید که راه های دیگری برای آمدن کانادا به عنوان یک خارجی وجود دارد که نیازی به دریافت ویزای اقامت دائم کانادا ندارند؛ مانند درخواست برای اجازه کار، ویزای دید و بازدید و اجازه تحصیل.