مجوز کار پس از تحصیل

 

 

کار و یا اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا

  •   بسیاری از برنامه های مهاجرتی و منتخب استانی(پی ان پی ) ، دانشجویان بین المللی و خارجی را به دریافت اقامت دائم و زندگی در کانادا پس از فارغ التحصیلی تشویق میکنند.
  • کشور کانادا امکان کار کردن و دریافت اقامت دائم  برای دانشجویانی که در کانادا تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند ، را فراهم کرده است . بیشتر فارغ التحصیلان پس از پایان تحصیل در کانادا پیش از آنکه برای اقامت دائم اقدام کنند ، مجوز کار در کانادا (PGWPP) میگیرند .
  • برای کار در کانادا پس از تحصیل باید برای ویزای Post-Graduation Work Permit Program (PGWPP) اقدام کنید. این برنامه به فارغ التحصیلان بالاتر از مقطع دیپلم اجازه میدهد تا در کانادا بمانند و سابقه کار کانادایی بدست آورند. سپس سابقه کاری که در این دوره بدست می آورند این امکان را به آنها میدهد تا برای اقامت دائم از Canadian Experience Class (CEC) یا همان تجربه کانادایی اقدام نمایند. به محض فارغ التحصیل شدن در کانادا و ارائه درخواست( PGWPP )(ویزای کار پس از تحصیل) در کانادا متقاضی امکان کار کردن به صورت تمام وقت را دارد. سابقه کار مورد قبول در برنامه تجربه کانادایی، از پس از تحصیل شمرده میشود.

کار در کشور کانادا

رزرو وقت مشاوره رایگان فرم ارزیابی مهاجرت کاری