Mount Royal University

نه تنها کلگری در پنج شهر برتر قابل زندگی در جهان قرار دارد ، حتی دانشگاه مونت رویال دو بار به عنوان بهترین موسسه بعد از دوره ی متوسطه کلگری شناخته شده است. دانشگاه مونت رویال به عنوان “بهترین موسسه آموزشی” کلگری در سال ۲۰۱۷ و “جوایز منتخب جامعه” در سال ۲۰۱۹ جایزه استار مترو اهدا شد. دانشجویان، دانشگاه مونت رویال را به طور مداوم در بین بهترین دانشگاه های کانادا برای کیفیت تدریس و تجربه کلی آموزشی رتبه بندی می کنند.

نوآوری + سابقه طولانی
از ابتدای کار ما از ۱۰۰ سال پیش ، ما متعهد به کیفیت آموزش بعد از دوره متوسطه هستیم. مونت رویال از آن زمان دگرگون شده است ، اما بعضی چیزها هرگز تغییر نخواهد کرد. ما متعهد هستیم برنامه هایی با محوریت آینده و بالاترین کیفیت آموزش را در کلاس ها به سرپرستی استادان پرشور ارائه دهیم. ما در یک محیط امن و فراگیر ، برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان کلگری و در سراسر جهان رشد کرده ایم.

تجربه دانشجویی مونت رویال
شما برنامه ای می خواهید که علایق شما را برآورده کند ، درها را باز کند و تجربه خوبی به شما بدهد. دانشگاه مونت رویال ممکن است شما را از کنار کوه ، پشت دوربین یا به مرکز تحقیقات اجتماع محور سوق دهد. شما توانایی های خود را ارتقا خواهید بخشید و به آنچه در جهان ما قابل توجه است عمیق تر می نگرید.
می توانید برای کار رویایی خود آماده شوید ، برای فارغ التحصیلی مدرسه آماده شوید یا از یک حرکت الهام بگیرید. و در این راه لحظات خوشی را تجربه می کنید، زیرا دانشگاه بدون تفریح و نشاط درست است؟

از اینجا به هرجای دیگر
مهم نیست که چه برنامه دیگری برای آینده دارید، می توانید کاری را شروع کنید و با شور و شوق و به سرعت به پیش بروید. برنامه های دوره چهار ساله دانشگاه مونت رویال مهارتهایی را ارائه می دهد که شما را برای رویاهای شغلی و تحصیلی آماده می کند. آمیزه ای از یادگیری مفید و برنامه درسی چالش برانگیز فکری ، شما را برای مرحله بعدی آماده می کند.