درباره ما

درباره ویزاتورنتو

شرکت ویزا تورنتو یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در ایران و کانادا است. دفاتر ما در تهران و تورنتو واقع شده اند و هدف ما کمک به افراد و خانواده‌ها در مسیر دریافت ویزای کانادا است.

 

با سال‌ها تجربه در زمینه حقوق مهاجرت، موفق به کمک به بسیاری از مشتریان در دستیابی به رویاهایشان از تحصیل، کار و استقرار در کانادا شده‌ایم. تخصص ما در دسته‌بندی‌های مختلف ویزا شامل مجوزهای تحصیلی، مجوزهای کاری، برنامه‌های کارگر ماهر و ویزیتوری است.

 

در ویزاتورنتو، به شما راهکارهای شخصی‌سازی شدهارائه میشود و کارشناسان و مشاوران مجرب شما را در هر مرحله از فرایند درخواست ویزا همراهی می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که تمام نیازهای قانونی رعایت شده و احتمال موفقیت شما بیشینه می‌شود.

 

 ما با آخرین تغییرات و تحولات در سیاست‌های ویزایی آشنا هستیم و اطلاعات خود را به‌روز نگه می‌داریم تا به افراد مشاوره دقیق و قابل اعتماد ارائه دهیم. هدف ما ساده‌سازی فرآیند پیچیده مهاجرت است تا به شما کمک کنیم رویاهایتان از زندگی و کار در کانادا را به واقعیت تبدیل کنید. تیم ما متعهد است تا به نیازها و سوالات شما پاسخ دهد و همراهی جامع را در طول مسیر درخواست ویزا ارائه دهد.

 

برای تعیین وقت مشاوره اینجا کلیک کنید.